Blog'um

ataturk

Güney Ege Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu (GESİFED) Eylül ayı Yönetim Kurulu Toplantısı Marmaris Genç İşadamları Derneği(Marmaris GİAD) ev sahipliğinde Marmaris’te gerçekleştirildi.

GESİFED YK Başkanı Oktay Mersin ve Yönetim Kurulu Üyeleri;

 Marmaris Kaymakamı Sayın Ertuğ Şevket AKSOY’a,

Marmaris Belediye Başkanı Sayın Mehmet OKTAY’a

Marmaris Deniz Ticaret Odası Marmaris Şubesi Başkanı Sayın Halil Bağlı’ya

Marmaris Ticaret Odası Başkanı Sayın Süleyman Mutlu AYHAN’a ziyarette bulundu. Ziyarette GESİFED ile üyesi olduğu TÜRKONFED hakkında bilgiler paylaşıldı.

Ziyaretlerin ardından GESİFED Eylül ayı Yönetim Kurulu Toplantısı MarmarisGİAD ev sahipliğinde GESİFED YK ve GESİFED Üyesi dernek başkanlarının katılımları ile Marmaris’te gerçekleşti.

Gerçekleştirilen Yönetim Kurulu Toplantısı ile ilgili olarak Başkan Oktay Mersin;

 *İklim krizi ile 17 Küresel Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları,

*GESİFED’in etki alanı olan Bodrum ve Marmaris’te yaşanan yangınlar sebebi ile GESİFED ormanı oluşturulması için çalışmalar yapılması,

*İş yerleri açısından aşı olunması konusunun her fırsatta firma sahiplerinin gündeminde olması gerektiği konuları üzerine görüşmeler yapıldığı,

*Toplantı rutini haline getirilen yönetim kurulu üyelerinin kendi sektörleri hakkında bilgi aktarması kapsamında Alacak Sigortası ve Yeni Nesil Sigorta Ürünleri konuları hakkında bilgi paylaşıldığını aktardı.

Toplantının ertesi günü Marmaris’te yaşanan yangın sebebi ile zarar gören bölgelere keşifte bulunuldu.