Blog'um

ataturk

Başkanın Mesajı

Değerli genç girişimci arkadaşlarım,
Geçtiğimiz yıl derneğimizce yapılan seçim sonucu derneğimizin değerli üyeleri tarafından yönetim kurulu başkanlığına seçildim. Bu vesile, başkanlık dönemimde derneğimizi en iyi şekilde öncelikle bölgemizde, sonrasında ise ülkemizde en iyi şekilde temsil edeceğimden şüpheniz olmasın. Bu noktada her biri birbirinden başarılı girişimci yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımla, en zor görevlerin üstesinden gelerek gerekli çalışmaları yapmak ve değer katmak birinci önceliğimiz.

Göreve geldiğim ilk günden bu yana belirlemiş olduğum misyon dahilinde, önceliğimiz derneğimizi geleceğe hazırlamak oldu. Bu doğrultuda başta günümüz dijital dünyasının gereksinimlerini tamamlayarak, dijital platformlarda olmak için çalışmalar hazırladık. Bunun yanı sıra oluşturmuş olduğumuz kurumsal kimlik yapısı ile gelecek neslin, özellik bizden sonra bu bayrağı bizden devralacak yönetimin işlerini kolaylaştıracak muhteşem dijital çözümlerle onları rahatlatacağız.

Marmaris Genç İş Adamları Derneği olarak gerek üyelerimize gerekse bölgemizde faaliyet göstermekte olan iş insanlarına ışık tutmak istiyoruz. Sizlerin de keyif ile okuyacağını düşündüğümüz dergimiz ile de görev sürecimiz içerisinde gerçekleştirdiğimiz sosyal sorumluluk projelerinden, üyelerimiz ile düzenlediğimiz etkinliklere kadar çeşitli alanlarda yapmış olduğumuz çalışmalar ile ilgili içeriklere yer vereceğiz. Marmaris Genç İş Adamları Derneği Dergimiz ile gerek üyelerimize gerekse bölgemizde faaliyet göstermekte olan iş insanlarına ışık tutmak istiyoruz. Sizlerin de keyif ile okuyacağını düşündüğümüz dergimiz de görev sürecimiz içerisinde gerçekleştirdiğimiz sosyal sorumluluk projelerinden, üyelerimiz ile düzenlediğimiz etkinliklere kadar çeşitli alanlarda yapmış olduğumuz çalışmalar ile ilgili içeriklere yer vereceğiz.

Çok değerli genç girişimci kardeşlerim ;
Bizler bu topluluğunun bir elçisiyiz. Burada yakalayacağımız başarılar ile gelecek dönemde bizlerle birlikte olacak ve bu bayrağı bizden devralacak genç arkadaşlarımızla daha da güzel ve verimli bir sürece evrileceğinden hiç şüphem yoktur.

Marmaris genç iş adamları topluluğu ile bugün Marmaris özelinde her biri farklı sektörden bir çok iş insanın olduğu başarılı bir topluluk. Yakın zamanda girişimcilik üzerine önemli sohbetlerin konuşulacağı muhteşem etkinlikler ile sadece topluluk içerisinde değil, bizi güçlendiren iş insanlarının hikayelerinde yer alacağı muhteşem bir online çalışmalara imza atarak sizlerin girişim yolculuğunda da önemli bir kılavuz olacaktır.

Değerli arkadaşlar ;

Bizler iş insanıyız, belki bir Atatürk, belki bir Einstein değiliz ama bu hayatta bizlerde değer katarak göç etmek istiyoruz ve göçümüz sonrasında yaptıklarımızla, kattıklarımızla anılmak istiyoruz. Bu husus doğrultusunda, derneğimizin geliştirmiş olduğu stratejileri, eğitimleri vs.. diğer konular hakkında bilgileri bizimle iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Bilginin paylaştıkça güzel olduğunu biliyor ve başarılı bir yönetim süreci için elimizden gelenin fazlasıyla elimizi taşın altına koyarak mücadelemize devam ediyoruz. Bildiğim tek bir doğru ise şu sevgili arkadaşlar ;
Tek bir şeye çok ihtiyacımız var Çalışkan olmak.

Mustafa Kemal Atatürk.

Zaman ayırarak mesajımı okuduğunuz için teşekkür eder, sağlıklı günler dilerim.

Mustafa Kemal Huz