Blog'um

Başkanın Mesajı

Değerli Genç Girişimci Arkadaşlarım,
Geçtiğimiz sene derneğimize yapılan seçim sonucunda siz değerli üyelerimizin takdiri ile yönetim kurulu başkanlığı görevine seçildim. Başkanlığım süresince üyelerimizi en iyi şekilde temsil etmek için çalışacak, ilçemiz ve bölgemizin ekonomik ve sosyal anlamda gelişimi için yönetim kurulunda görevli arkadaşlarım ile beraber üzerimize düşen sorumlulukları layıkıyla yerine getireceğiz.

Göreve geldiğimiz ilk günden itibaren derneğimizin tanıtım faaliyetlerine önem göstererek aldığımız bu bayrağı bizden sonra gelecek yönetimlere daha iyi şekilde devretmenin planlarını yapmaktayız. Bu bağlamda çok önemsemiş olduğumuz Marmaris Genç İş Adamları Derneği Dergimiz ile gerek üyelerimize gerekse bölgemizde faaliyet göstermekte olan iş insanlarına ışık tutmak istiyoruz. Sizlerin de keyif ile okuyacağını düşündüğümüz dergimiz de görev sürecimiz içerisinde gerçekleştirdiğimiz sosyal sorumluluk projelerinden, üyelerimiz ile düzenlediğimiz etkinliklere kadar çeşitli alanlarda yapmış olduğumuz çalışmalar ile ilgili içeriklere yer verdik.

Sevgili Genç Girişimciler;
Günümüzde turizm ve ticaretin gelişimi çok hassas dengeler üzerinden yönetilmektedir. En güncel örneklerinden biri de geride bıraktığımız yerel seçim süreçleridir. Yeni dönemde göreve gelen Marmaris Belediye Başkanımız Sn. Mehmet Oktay’ı tebrik ediyor ve görev süresince kendilerine başarılar diliyorum. Marmaris’in yeni döneminde üzerimize düşen sorumluluğun bilinci ile bölgemizin kalkınması adına her türlü projede tüm ekip arkadaşlarım ile çalışacağız.

Değerli Arkadaşlarım;
Bizler, işadamıyız, iş dünyasının temsilcileriyiz.
İçinde bulunduğumuz koşullar ne kadar zor olursa olsun, Ülke gündemi ne olursa olsun yönünüzü başka bir yere çevirmeden, pes etmeden, karamsarlığa kapılmadan yolumuza devam etmeli ve enerjimizi, birikimimizi ekonomiye harcamalıyız. Üyelerimiz üretmeye, derneğimiz ise üyeler arasındaki ticaretin, dostluğun ve dayanışmanın artması için projeler üretmeye devam etmelidir.

Mustafa Kemal HUZ